lis 25 2013

O mnie

 

jezuita, duszpasterz akademicki we Nowym Sączu

więcej: gotuję, czytam Sapkowskiego, Tolkiena i G. R. R. Martina, oglądam NCIS i programy informacyjne, gram w Total War i Assasin’s Creed, jeżdżę na rowerze, czasami biegam, lubię góry, zaczynam lubić morze, nie umiem pływać, tańczyć, śpiewać, malować.

—————————————-

Temu się teraz oddaję:

logo parafii

logo strych

Dobrze wspominam bycie z nimi:

  parafia

Parafia św. Klemensa Dworzaka
Aleja Pracy 26
53-232 Wrocław

Sygnatura mała

Magis /łac. więcej/. Wspólnota gromadząca ludzi młodych ( gimnazjum, liceum, szkoły zawodowe), którzy chcą więcej wymagać od siebie, więcej angażować się w życie chrześcijańskie, więcej czasu, serca i energii poświęcać dla Boga i bliźnich.

Spotkania: piątek godz. 19.00 – Eucharystia w dolnym kościele i spotkanie ogólne w sali im. o. Stanisława Tabisia SJ w piwnicach domu parafialnego, sobota godz. 19.30 – inicjatywy różne (klub filmowy, inicjatywy modlitewne, zabawy); niedziela 20.00 – Eucharystia parafialna w górnym kościele.Oprócz tego każda grupa ma spotkanie w czasie przez siebie ustalonym.

 432068_361405477225055_1390191001_n

Grupa młodych ludzi aktywnie włączających się w przeżywanie Mszy św. poprzez muzykę liturgiczną. Zespół tworzą osoby, które swymi muzycznymi i wokalnymi talentami służą chwale Pana Boga. „Clemensianum” gra na Mszach św. w niedziele o 20.00 i w święta. Próby odbywają się w niedziele o godz. 17.30 w sali im. o. Stanisława Tabisia SJ, w piwnicach domu parafialnego.

One response so far

One Response to “O mnie”

 1. Adam pisze:

  Witam

  Poznałem księdza nie dawno, przy okazji 20-tek w Nowym Sączu w kościele kolejowym. Niestety nie mogę uczęszczać na 20-ki prowadzone przez księdza, gdyż przeprowadziłem się do Krakowa. Natomiast atmosfera, na Księdza mszach jest niesamowita.

  Zna Ksiądz może parafię w Krakowie, w której mógłbym poczuć się chociaż w minimalnym stopniu podobnie na mszy świętej jak podczas mszy z Księdza udziałem? jeżeli tak to bardzo proszę o informację.

  Z chrześcijańskim pozdrowieniem
  Adam

Leave a Reply